Poslední objednávky na konkrétní den jsou přijímány maximálně do 16:00 hod předchozího dne. Můžete si objednat dopředu na kokrétní dny a to v poznámce v dalším kroku. Do Loun zavážíme každé pondělí. Do Litvínova zavážíme každé úterý. Do Chomutova zavážíme každou středu. Do Žatce zavážíme každý čtvrtek.

Dárek - směs na ovesné sušenky

Kód: SP503
Neohodnoceno
105 Kč
Skladem (3 ks)

Co darovat přátelům, kolegům nebo paní učitelce k Vánocům? No přece sušenky ve sklenici, které si můžou sami udělat a ještě teplé sníst! S naší směsí to je tak jednoduché.

 

Alergeny:

01 Lepek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domací směs na ovesné sušenky nadchne každého milovníka sladkého. Bude mu totiž stačit vysypat obsah sklenice do mísy, smíchat s máslem a vejcem, 12 minut péct a pravé americké cookies jsou hotové! Směs je bez konzervantů s bio brusinkami a výbornou belgickou čokoládou. Příprava je s naší směsí jednoduchá, protože každá sklenice obsahuje kartičku s návodem a pro ty co by si nebyli jistí jsme připravili na našem blogu přesný návod i s fotkami.

Nebo si je můžete nakoupit domů do spíže, budou se vám hodit až dorazí nečekaná návštěva nebo když vás nebo vaše děti honí mlsná.

 

Ze směsi lze připravit 2 celé plechy - cca 60 Ks sušenek o průměru 5 cm.

Složení:

Cukr řepný, Cukr třtinový, Mouka hladká, Bio ovesné vločky, Bio nesířené brusinky, Čokoládové čočky, jedlá soda, prášek do pečiva

Alergeny                                                                                               Objem    

01 Lepek                                                                                              720 ml